.

.

Модерната Лустерот LED Pendant Светилка Сјај Дневна соба, Спална соба, Кујна Виси Светилка Светлина Тела Дома Затворен Осветлување

Модерната Лустерот LED Pendant Светилка Сјај Дневна соба, Спална соба, Кујна Виси Светилка Светлина Тела Дома

DEN 7930.00
DEN 11328.00
-30 %
Од стока


Стил : Модерна Материјал : метал Diametion : мали димензии : D60 XH50 CM 18 светла, средна големина : D80 XH60 CM 30 светилки Сијалица : Блескаво или LED (сијалица е вклучена) Сијалица База : E14 Соодветен Напон : 110 V-240 V Моќност : заеднички светилки од 40 вати; LED : 3-5 W Боја : како на сликата покаже Инсталација Тип : Рамна Mounte Основните Собранието е потребно. Упатството е вклучена.

Абажур Боја:
Хром, Злато
Број на Светла:
18 глави, 30 глави, 50 глави
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
CL824
Сенка Ветер:
Up
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,RoHS,CE
База Тип:
E14
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2 години
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
led лустерот
Бренд Име:
BVLAMSSI
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110-240V
Стил:
нордиските led лустерот модерна
R

Додатоци на производи