.

.

Лофт вода главата јаже Pendant Светла 3 поединечни кафе контра облека продавница Нордиските ретро Индустриски Декорација GY284 LU1011

Лофт вода главата јаже Pendant Светла 3 поединечни кафе контра облека продавница Нордиските ретро Индустриски

DEN 11424.00
Од стока


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1)големина : детални димензии се прикажани подолу
(2) главни материјали : Железо
(3) Боја : црна
(4) Светло : E27 (не се вклучени)
(5) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на остатокот од светот, ако не сте превозот на листата на земји, ве молиме контактирајте со нас, транспорт и време може да се разликува.

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
Абажур Боја:
Сребрена,Зелена,Бела,Црна,Виолетова
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
1
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Заврши:
11
Тип На Прекинувач:
1
R

Додатоци на производи