.

.

Дома кристално стакло лустери за кујна трпезарија виси светилки гроздобер големи 12-15 компјутери led свеќа лустерот comparas

Дома кристално стакло лустери за кујна трпезарија виси светилки гроздобер големи 12-15 компјутери led свеќа

DEN 19776.00
Од стока


Абажур Боја:
12 светла shadeless, 15 светла shadeless
Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Кристално
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Мисија
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
2 години
Карактеристики:
празник на светлината
Број На Модел На:
maideng15-860
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,ГШ,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Напон:
120V,220V,230V,240V,90-260V
Тип На Објект:
Лустери
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи