.

.

2015 година Гроздобер Ретро Lumiled Сијалица E27 LED Pendant Светлина Виси Бакар Носителот Жица Таванот Светилка Дома Бар Оркестарот Осветлување Црна/Злато

2015 година Гроздобер Ретро Lumiled Сијалица E27 LED Pendant Светлина Виси Бакар Носителот Жица Таванот Светилка

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Од стока


Опис
Извор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);
Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Кафуле, итн
Напон : 110 V - 220 V( Тоа е подобро ќе ме напушти стил ви треба.)
Големина : Жица 1.2 m
Боја : Злато/Црна (Како слика ја покажува)
Гаранција : Две години
Материјал : Бакар/Железо
Одличен квалитет на ОЕМ Тела со Ист Дизајн.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно;
Пакет содржи : 1 x Pendant Светилка
(КЛИКНЕТЕ НА СЛИКАТА ПОДОЛУ ЗА ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ СВЕТИЛКИ.)
ЦРНА или ЗЛАТО

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Бакар
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Салон
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Абажур Боја:
злато,црна
Напон:
90-260V
Гаранција:
две години
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број На Модел На:
Lumiled светилка носителот
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Бојадисана мензата студија други спална соба
Гарантен период:
две години
Карактеристики:
Ретро носталгија/стар мебел
R

Додатоци на производи