.

.

Ретро Стаклено Шише Pendant Светла Кафе Бар Декорирани Pendant Осветлување Креативни Стакло Сијалици

Ретро Стаклено Шише Pendant Светла Кафе Бар Декорирани Pendant Осветлување Креативни Стакло Сијалици

DEN 1102.00
DEN 1224.00
-10 %
Од стока


Големина на : A : Дијаметар 100mm Висина 230mm Б : Дијаметар 140mm Висина 230mm
C : Дијаметар 180mm Висина 200mm D : Дијаметар 130mm Висина 230mm
Опис : Pendant Светла (не вклучувајќи сијалица)
Долго : 120cm Кабелот+Таванот се Зголеми[кол : 10cm*H : 2.2cm]
Материјал : Стакло,Алуминиум
Боја : Јасно Боја,Боја На Килибар
Светилки Носителот : 1pcs * E27
Извор на светлина : Не се вклучуваат на сијалицата
Напон : 120 V / 220 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба

Боја На Каросеријата:
Јасна Боја, Б Јасна Боја, C Јасна Боја, D Јасна Боја, ABCD Јасна Боја, А Жолто Боја, Б Жолто Боја, C Жолто Боја, D Жолто Боја, ABCD боја на Килибар
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Алуминиум
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Број на извори на светлина:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Број На Модел На:
ДД-ZH003
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
ZHTES
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Никој
Карактеристики:
Стакло
R

Додатоци на производи