.

.

Модерната Мода Позлатен сребрена чаша топката pendant светлина тела дома деко E27 трпезарија DIY хром pendant светилка

Модерната Мода Позлатен сребрена чаша топката pendant светлина тела дома деко E27 трпезарија DIY хром pendant

DEN 1020.00
DEN 1200.00
-15 %
Од стока

Модерната Мода Обложено стакло топката pendant светлина за трпезарија и ресторан со E27 база
Спецификации
Материјал : Железо+стакло
Извор на светлина : 1 buc E27 крушка светилка (не се вклучени)
Votage : 110-240 V AC
Вати : max 40w
Димензии : дијаметар 150/200/250/300/350/400 mm
Одговараат за спалната соба, трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натаму.
детали за производот
За Пакет
Светилка е спакуван во пена.Да празнина голем волумен на пакети и намалување на damagement,светилка обично е пратен како додатоци. Вие треба да го инсталирате откако ќе се добие.
За Превозот
Тоа обично трае 3 до 7 дена пред да можете да ги пратите на линија, откако ќе бидат испратени.Ако сè уште не се светилка кога времето за испорака е крај или повеќе, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ја ќе светилка или ви даде надоместок.
За Оштетените
Ако светилка е оштетен кога ќе го добиете светилка,ве молиме контактирајте со нас и не се отвори спорот. Ние ќе го продолжи времето за испорака и испрати вас, додатоци, така што може да го замени тоа.
За Сопствени
Тоа е клиентот е должност да го исчистите обичај, и плаќаат за даноци.Со цел да се намали даночното,ние може да ви испрати светилка со неколку кутии.Покрај тоа,ние може да напише малку вредност на страната, ако ви треба.

R

Додатоци на производи