.

.

Бесплатен превозот 250mm * 300мм Креативни Стакло Таванот светла голема сијалица златни сребрени метална жица внатре foyer салон студија светлина

Бесплатен превозот 250mm * 300мм Креативни Стакло Таванот светла голема сијалица златни сребрени метална жица

DEN 2376.00
DEN 2640.00
-10 %
Од стока


започнете Цена : $36.00 Цена : $70.00 Цена : $12.00 Цена : $50.00 Цена : $70.00 Цена : $30.00
крајот
детали за производот
Интерфејс : E27 Моќност : 40 W-60 W Материјал : Стакло На irradiated област : 1530 квадратни метри
големина : 250mm* 300мм (средината на еден)
линија : 1meter
Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам со вжарено крушка светилка ретро креативна личност бар светилки светла US$ 9.00 /парче
E27 110 V / 220 V Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам сијалица ретро креативна личност бар светилки светла US$ 9.00 /парче
3 W 5 W 7 W 220 V led осветлување супер светло заштеда на енергија светилка на лер светилки сијалица, e27 обоени глазура 3w извор на светлина една сијалица US$ 5.00 /парче
E27 110 V / 220 V Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам сијалица ретро креативна личност бар светилки светла US$ 10.50 /парче
E27 110 V / 220 V Lumiled осветлување свила јаглерод за светилки со вжарено сијалица волфрам сијалица ретро креативна личност бар светилки светла US$ 9.00 /парче
Креативна личност боја на стакло лустерот инструмент pendant светла гроздобер ресторан светилка спалната соба foyer pendant светилки US$ 53.00 /парче
Креативна личност боја на стакло лустерот инструмент pendant светла гроздобер ресторан светилка спалната соба foyer pendant светилки US$ 48.00 /парче
Железо лустерот креативни инструмент pendant светла гроздобер ресторан светилка спалната соба foyer pendant светилки US$ 30.00 /парче
Бесплатен превозот бакар база еден мозок црно кафе бар осветлување гроздобер абажур ресторан светилки бар pendant светла лустерот US$ 7.00 /парче
Американската Пастирски шише лустерот спалната соба дневна соба и трпезарија лустерот pendant светла гроздобер ресторан светилка бар светилки US$ 35.00 /парче
Ковано железо birdcage лустерот креативни инструмент pendant светла гроздобер ресторан светилка спалната соба foyer pendant светилки US$ 60.00 /парче
150mm*250mm Краток персоналните голема сијалица pendant светлина метал еден главата стакло бар контра aisle светла Pendant Светилки US$ 29.00 /парче
Гроздобер сијалица антички стакло pendant светлина круг простор топка лента светилка ковано железо осветлување Pendant Светла Pendant Светилки US$ 40.00 /парче

R

Додатоци на производи