.

.

Arshen Fangle 80ml Двоен Ѕид Стакло рачно изработени Отпорни на Топлина Чај Пијат Чаши Јасно Здрава Пијат Кафе Чаши Изолирани Подарок

Arshen Fangle 80ml Двоен Ѕид Стакло рачно изработени Отпорни на Топлина Чај Пијат Чаши Јасно Здрава Пијат Кафе

DEN 115.00
DEN 191.04
-40 %
Од стока


Двоен Ѕид Чаша кафе :
1 : Материјал : Високо-borosilicate стакло
2 : Топлина-отпор
3 : ISO одобрени
4.Капацитет : 80ml
5 : отворена уста кол.=5cm,должина=4.5 cm
6.Моментот разлика во температура -20c и+120c
Погоден за подготовка :
Црн Чај,Зелен Чај,Билен чај, Овошје & Цвет чај, Кафе, teabag,Вино/Пиво, сите видови на лабава чај.
Пакетот вклучува :
1 x 80ml првенство

Капацитет:
80ml
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
сертификација:
CIQ
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Teacups
Техника:
Отпорни на топлина Стакло
Бренд Име:
Arshen
Број На Модел На:
teacup
Материјал:
Стакло
Обликот:
двојно слоеви
R

Додатоци на производи