.

.

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 3 5.5 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 3 5.5 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+TPU Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за Xiaomi Redmi Забелешка 3 5.5 инчен Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

R

Додатоци на производи