.

.

Топла продажба! Doogee Пука 2 Случајот Нови Пристигнување 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Телефон Заштитна Маска

Топла продажба! Doogee Пука 2 Случајот Нови Пристигнување 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Телефон Заштитна

DEN 187.00
DEN 205.92
-9 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Shippment
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

R

Додатоци на производи