.

.

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Zopo ZP700 4.7 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Zopo ZP700 4.7 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+TPU Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за Zopo ZP700 4.7 инчен Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

Функција:
Потпирачот
Компатибилен Бренд:
Zopo
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Големина:
4.7inch Screen
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
OPP пластична кеса
Внатре Случај:
Силиконски/TPU
Функција:
Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard
R

Додатоци на производи