.

.

За Wiko Виножито Лајт 4G / Лени 3/ Лени 3 Max Случај Модни Луксузни Заштитна Флип Кожа Случај Телефон Покрие Паричникот Стил

За Wiko Виножито Лајт 4G / Лени 3/ Лени 3 Max Случај Модни Луксузни Заштитна Флип Кожа Случај Телефон Покрие

DEN 194.00
DEN 239.52
-19 %
Од стока

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Поштенски код Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Материјал:
за Wiko Лени 3, Wiko Виножито Лајт 4G, за Wiko Лени 3 Max
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за Wiko Виножито Лајт 4G
R

Додатоци на производи