.

.

OCWAVE Отпорност на Топлина Случај за iPhone x 7 7 Плус Мат Површина печатење на тврд Пластичен материјал покрие црното Злато Capa coque funda

OCWAVE Отпорност на Топлина Случај за iPhone x 7 7 Плус Мат Површина печатење на тврд Пластичен материјал покрие

DEN 98.00
DEN 140.16
-30 %
Од стока


Вкупно 2 модел на располагање :
1. Дишење Случај за i Phone 7 (8)
2. Дишење Случај за i Phone 7 (8) Плус
3. Дишење Случај за i Phone X
Материјал : тешко Пластика
Пердув : Топлина Дисипација
Дебелина : 1mm ултра тенок
Тежина : Многу Светлина
Површина : Unti-прст печатење, гума слој на површината, мека Допирање чувствувам
OCWAVE Отпорност на Топлина Случај за i Phone X 7 7 Плус 8 Мат Површина печатење на тврд Пластичен материјал покрие црното Злато Capa coque funda
Вредност на Комерцијална Фактура
Ве молиме имајте во предвид : увоз даночни се купувачите одговорност, нашата цена не ги вклучуваат увоз доход.
ние секогаш да бидете на вредност како што е можно пониски (ако сте треба самата вредност, ве молиме оставете порака на нас кога ќе го поставите цел) , но тоа не значи дека вие не треба да плаќаат за увоз доход, различни земја има различни регулатива за увоз доход, некои земја нема потреба за samll pacel, но некои земјата треба, иако тоа е на мали парцели. ако ви треба да знаете повеќе детали, ве молиме обратете се на локален претставник на одделот на стандардот.
Измена и Откажување на Нарачка
Нашите испорака секогаш многу брзо, нормално во рамките на 1-3 природни дена, па ако барањето за промена или престанок на вашата цел,
предвидено вашата цел не е веќе процесуирани и предаден, ве Молиме контактирајте со нас на вашиот точната промени или откажување известување,
Ве молиме имајте предвид дека ние не сме во можност да направите промени, или да го откажете вашата нарачка откако ќе се процесуирани и испраќаат.
Гаранција Политика
Ние секогаш ја испита секоја единица пред испораката.
Но Ако се уште се неисправни на нашите производи, ве молиме да ги испратите на сликата за да ни во рок од 7 дена откако ќе ги добијат,
Ние ќе го направи разумно решение, целосна наплата или да испратите некоја нова парцела.
Повратни информации
Ние го цениме драги купувачот ни даде вистинска коментари, имаме доволно доверба на нашите производи во многу повисок квалитет, а исто како нашите опишани. Но, знаете вашите коментари е многу важно за нас, дури и да одлучи нас живот или смрт, па ако ви се случува да ни даде негативни коментари, ве молиме да ни даде шанса да се преговара за деталите со вас и решавање на проблемите надвор. Многу благодарам!
за iphone 7 случај, на iphone 7 плус опфаќа

R

Додатоци на производи