.

.

Нови Пристигнат за Xiaomi Mi5 Телефон Случај, Луксузни Тенок Стил Флип Стојат СТП Кожа Случај За Xiaomi mi5 Картичка Телефонот Покрие Торба

Нови Пристигнат за Xiaomi Mi5 Телефон Случај, Луксузни Тенок Стил Флип Стојат СТП Кожа Случај За Xiaomi mi5

DEN 334.00
DEN 383.52
-13 %
Од стока


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Материјал:
кожа
дизајн:
Бизнис,Обична,Симпатична,Сјајна,Гроздобер
Компатибилен Xiaomi Модел:
M5,Mi5
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
Флип Случај Заштитник
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Големина:
5.15 inch
Бренд Име:
OCHGEP
боја:
како на слика
Број На Модел На:
за xiaomi mi5
R

Додатоци на производи