.

.

За Prestigio Wize F3 PSP3457 ДУО Случај Модни Луксузни Заштитна Флип Кожа Случај Телефон Покрие Паричникот Стил

За Prestigio Wize F3 PSP3457 ДУО Случај Модни Луксузни Заштитна Флип Кожа Случај Телефон Покрие Паричникот

DEN 193.00
DEN 239.04
-19 %
Од стока

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Поштенски код Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за Prestigio Wize F3 PSP3457 ДУО
R

Додатоци на производи