.

.

QIALINO Торба Маска за iPhone 8 плус Бизнис Џеб Случај за Вистинска Кожа Случај за iPhone 7 плус Едноставна Holster

QIALINO Торба Маска за iPhone 8 плус Бизнис Џеб Случај за Вистинска Кожа Случај за iPhone 7 плус Едноставна

DEN 1036.00
DEN 1439.52
-28 %
Од стока


Добредојдовте на Гуангжу QIALINO Co.,Ltd
Qialino®
Сакате да имате среќен шопинг!!!
ве молиме имајте во предвид :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail подолу 2 KGS
Во текот 2 KGS или Побрза испорака ве молиме, изберете ја Изразат Испорача
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Корисниците Мора Да Ги Знаете :
Испорака
1.Кога тежината на стоката под 2 KGS,тоа е бесплатен превозот од Кина Пост /Epacket.
2.Кога тежина над 2 KGS,ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ/EMS,и купувачот треба да ја плати превозот цена.
Политика на враќање
1.Нема причина враќање или повраток е unaccepted.
2.Се чувствуваат слободни да не контактирате во рок од 3 дена ако производот не работи според нашите вовед, фотографии со што се однесуваат на прашања е потребно. И ние ќе ви обезбеди најдобра услуга по или решение.
3.За било какви проблеми или конфузија во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
4.Наплата е да се продолжи во 7 дена по нашето миропомазание.
Повратни информации и Внимание
1.Ве молиме да ни остават postitive повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи.
2.Не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со нашите производи.
3.Ако имате било какви барања на бои,модели,ве молиме оставете порака за нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
4.Ние поддршка трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба голема количина.
Ви благодариме,добредојде назад во секое време!!!

Материјал:
кожа
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s плус
Големина:
5.5 inch
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
QIALINO
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
R

Додатоци на производи