.

.

HAMEINUO Ѕвездена Ноќ Van Gogh брод дрво цвет покривајте телефонот случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ 2015 година

HAMEINUO Ѕвездена Ноќ Van Gogh брод дрво цвет покривајте телефонот случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7

DEN 105.00
DEN 140.16
-25 %
Од стока


Материјал:
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Ткаеше,Спортски
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
R

Додатоци на производи