.

.

HAMEINUO Ѕвездена Ноќ Van Gogh брод дрво цвет Покрие Случај за huawei чест 3C 4А-4X 4C 5X 6 7 8 Y3 Y5 Y6 2 II Y560 Y7 2017

HAMEINUO Ѕвездена Ноќ Van Gogh брод дрво цвет Покрие Случај за huawei чест 3C 4А-4X 4C 5X 6 7 8 Y3 Y5 Y6 2

DEN 105.00
DEN 140.16
-25 %
Од стока


Материјал:
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Гроздобер,Ткаеше,Спорт,Цитати & Пораки
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
R

Додатоци на производи