.

.

Карбонски влакна силикони случај чест 7X funda hoesje shockproof солиден бранеа tpu покритие за Huawei чест 7x coque etui tok husa

Карбонски влакна силикони случај чест 7X funda hoesje shockproof солиден бранеа tpu покритие за Huawei чест

DEN 276.00
DEN 296.16
-7 %
Од стока

Мора да ги Прочитате пред плаќање
1. Кина пост регистрирани воздух mail,Aliexpress стандард и Epacket има следење на кодот и целосно следење на информации во Кина и повеќето вашиот counntry. Тие се скапи, но не е лесно да се изгуби парцели и многу побезбедно/побрзо од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која е поевтино, но побавно,исто така, нема следење на информации целосно во вашата земја.
2. Времето за испорака обично трае 15-60 дена за повеќето парцели, некои земји, како што е Бразил, Русија, Перу, Чиле и Мексико итн може да биде повеќе од 60 дена, кои се протегаат до 90 дена. Ве молиме не плаќаат ако вие не може да го прифати ова време на испорака
3. Pleasae ако заштитата време на нарачката ќе биде крајот, ве молиме распрашајте се за да се прошири на транспорт дена.
4. Ве молиме не го отвори спорот, без да ни се јавите,Комуникацијата помеѓу нас е најдобар начин и ние би можеле да дознаете решенија. Спорот не може да се направи за проблемот решен. Тоа не може да биде совршен во животот,така или во бизнисот.
5. Ве молиме, напишете ни 5 ѕвезди стапки и позитивни повратни информации, вашето задоволство е целта ние да се постигне.
Ви благодариме за шопинг во нашата продавница.
Политика на враќање
1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК;
2. 1 -месец на поправка или замена услуга за повеќето предмети се продаваат во нашата продавница. Објектот ќе биде надвор од гаранцијата
ако погрешен операција или физички оштетени од страна на купувачот. Ние ќе замена на неисправни предмети : 1 да 1 размена.
3. За секој дефект, штета предизвикана под нормална, може да се добијат поправка слободно, враќање или размена итн.
4. Ние не одговорен за предмети изгубени или оштетени или одземање на транспорт на патот. Купувачот е одговорен
за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Повратните информации
1. Било какви прашања или коментари во врска со производите или политики, ве молиме контактирајте со нас. Ќе биде
одговори во 24 часа.
2. Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.
Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги. Негативни повратни информации не
не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!
Кога преземање на слики ќе има одраз, вистински случаи можеби изгледа не се исти како слики,ве молиме забележете
1. Моден карбонски влакна бранеа шема Случај 2. Меки силиконски случај со 360 заштита 3. Совршено го Заштитите вашиот телефон форма нечистотија, гребење и штети

Бренд Име:
KARRIBECA
дизајн:
Обична,Гроздобер
Големина:
For Huawei
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Carboin влакна силикони случај
Пакет:
Нема мало пакет
Дизајни:
Мека анти-нула
Стил:
Моден анти-прст се допре на случај
Функција:
Моден Стилски Елегантен телефон случаи опфаќа
Материјал:
Силиконски TPU
Модел 1:
случај За Huawei чест 7x
Модел 2:
маска за Huawei чест 7X
Производот:
Carcasas frontje hoesje kasus kilifi Pouzdra
посебни:
За бранеа заврши случаи
испорака:
од страна на регистрирани воздух mail
R

Додатоци на производи