.

.

2.5 D 9H Екран Заштитник Премиум Калено Стакло За LG G Flex2 G2 G3 G4 G3S G4 Мини L70 L90 Про 2 L Fino Леон H340 K4 K8 K10

2.5 D 9H Екран Заштитник Премиум Калено Стакло За LG G Flex2 G2 G3 G4 G3S G4 Мини L70 L90 Про 2 L Fino Леон

DEN 164.00
DEN 210.24
-22 %
Од стока

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 9 H Екран Заштитник Премиум Калено Стакло За LG G Flex2 G2 G3 G4 G3 S G4 Мини L70 L90 Про 2 L Fino Леон H340 K4 K8 K10

Материјал:
1 персонални компјутери, 2 компјутери
Големина:
for LG coque shell shell Dream 2 pcs Cute phon e Cell
Функција:
Анти-удар
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
mksup
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
за Мобилен Телефон преносни Заштита capinhas capinhas Покрие Додаток celu
дизајн:
Транспарентна
Тип:
за capinhas Мобилен celular школка став Покрие csse bollmann) телефон estojo
Примена:
за Торба casa преносни etui прекрасен aksesuar hoesje Симпатична movil
Бродови Од:
за bollmann) телефон случај Назад carcasas ајакс capa capa Залив Caso Телефон
пилот Серии Модел:
за школка estojo школка Caso телефон balr fundas movil etui
Картичка Слотови:
за Мобилен Телефон преносни Заштита capinhas capinhas Покрие Додаток celu
Заштитна Фолија Калено Стакло Одговараат За:
За LG G2 G3 G4 G5 Калено Glas Екран Заштитник
Материјал:
Екран Заштитник Калено Стакло За LG K4 K120E K130E K8 K10
screen protector:
Калено Стакло За LG G3S Калено Стакло G3 Победи
Компатибилен со:
За LG G4 мини Забелешка Перо Мобилен Телефон
Број На Модел На:
Заштитна фолија за Екран Заштитник За LG G3S L Fino Леон H340
Зајакнато Стакло Заштитна Фолија:
За LG G3 Калено Стакло D850 D855 LS990
Експлозија Доказ Филм:
За G2 LG Мини Калено Стакло D620 D618
Анти-Експлозија Филм:
За LG G Pro 2 F350 D837 D838 Дух L70 L90
Функција:
2.5 D Заоблени Работ 9H
Број На Модел На:
Калено Стакло со некоја заштитна фолија За LG
R

Додатоци на производи