.

.

Кожа Случај за Xiaomi Mi 6 Mi6 Двојна MCE16 Телефон Браник Опремени Случај за xiaomi Mi 6 M6 Про

Кожа Случај за Xiaomi Mi 6 Mi6 Двојна MCE16 Телефон Браник Опремени Случај за xiaomi Mi 6 M6 Про

DEN 131.00
DEN 143.52
-9 %
Од стока


Купувачот Забелешка :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации ако на ред е помалку од $7.00, ( превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само ). Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време. ако ви е потребен за следење Без., ве молиме обрнете повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Време на испорака Забелешка :
Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на delive

Бренд Име:
SLEVE
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 6
дизајн:
Бизнис,Обична,Мат
Големина:
for xiaomi Mi 6 M6 Pro
Карактеристики:
КОЖА СЛУЧАЈ+МЕКА СЛУЧАЈ
Компатибилен 1:
Случај за xiaomi Mi 6 M6 Про
Компатибилен 2:
Телефон Случај за xiaomi Mi 6 M6 Про
Компатибилен 3:
Телефон Случаи за xiaomi Mi 6 M6 Про
Компатибилен 4:
Casesfor xiaomi Mi 6 M6 Про
Компатибилен 5:
за xiaomi Mi 6 M6 Про Случаи
Compatible6:
за xiaomi Mi 6 M6 Про Телефон Случаи
R

Додатоци на производи