.

.

XSKEMP Кожа Coque Случај Покривајте Телефонот Паричникот Кеси За Samsung Галакси Гранд J3 2017 J3 Премиер J327 9H LCD Калено Стакло Заштитник

XSKEMP Кожа Coque Случај Покривајте Телефонот Паричникот Кеси За Samsung Галакси Гранд J3 2017 J3 Премиер J327

DEN 234.00
DEN 246.72
-5 %
Од стока


XSKEMP Кожа Coque Случај Покривајте Телефонот Паричникот Кеси За Samsung Галакси Гранд J3 2017 J3 Премиер J327 9 H LCD Калено Стакло Заштитник
Опис На Производот :
За Случај :
1. Материјал : Кожа Стп
2.100% Сосема нов и висок квалитет.
3. Стил : Луксузни ретро паричникот случај.
4. Ефикасно ги штити вашиот мобилен телефон против прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини 5. Лесно брзо вклучување или исклучување на инсталацијата, Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај 6. потпирачот е совршен за раце слободно користење на вашиот телефон За Калено Стакло Филм : 1.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.
2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.
3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.
4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече.
5.Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир.
6.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло.
7.Ултра-тенок стакло(T≈0.26 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
8.Screen protector ќе биде совршено се совпаѓа со вашиот Уред ,ве молиме потврдете го вашиот модел пред да се изврши плаќање. ако не сте сигурни, ако на екранот заштитник вклопува со вашиот Уред ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви помогнеме ќе одговараат совршено.
Пакет Се Вклучени :
Ако изберете "Нема Калено Стакло Филм",ќе добиете :
1 X Случај

Ако изберете", Со Калено Стакло Филм",ќе добиете :
1 X Случај
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
1 X Сува Ткаенина За Чистење
1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Материјал:
Не Калено Стакло, Со Калено Стакло
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Карактеристики:
ембос
дизајн:
Обична,Гроздобер,Сјајни
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
XSKEMP
Големина:
N/A
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Паричникот Случај
Материјал:
СТП Кожа
feature1:
Луксузна Гроздобер СТП Кожа Флип Стил
feature2:
Анти-нечистотија, Анти-нула, Shockproof
Компатибилен Model1:
За Samsung Галакси Гранд J3 2017 J3 Премиер J327
R

Додатоци на производи