.

.

Случај сфор coque Samsung S7 Работ Случај Галакси S7 Силикони Случај За fundas coque Samsung Галакси S7 Работ Случај Etui Telefoon Hoesjes

Случај сфор coque Samsung S7 Работ Случај Галакси S7 Силикони Случај За fundas coque Samsung Галакси S7 Работ

DEN 189.00
DEN 239.04
-21 %
Од стока

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Случај сфор coque Samsung S7 Работ Случај Галакси S7 Силикони Случај За fundas coque Samsung Галакси S7 Работ Случај Etui Telefoon Hoesjes

Материјал:
За Галакси S7, За Галакси S7 работ
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Цитати & Пораки
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
mksup
Големина:
for Samsung samsubg capinhas glaxey Guard Galaxy S7 estojo Coverage
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 Работ,Галакси S7
Карактеристики:
за Галакси Samaung funda celular Sumsang Samsun rz rz Smasung
Компатибилен Бренд:
Samsung
Водоотпорен:
за Sumsung Sansumg Заштита estojo Samusng Samaung etui aksesuar Sumsa
Тип На Производ:
за Галакси Samusung телефон Назад Samsung Samsug мобилната aksesuar Su
Тежина:
for Galaxie Galaksi movil celular Gelaksi Sumsang Coverage funda Sansu
Инсталација:
за Sumsung Sansumg Заштита estojo Samusng Samaung etui aksesuar Sumsa
Картичка Слотови:
за Samsung galexy Додаток snmsung Метеор Галакси S7 Работ etui Моб
Материјал:
Прозрачна Силикони Случај
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија, и др
испорака датум :
1 до 3 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
КОСТИМ ЗА 1:
за samsung галакси s7 работ
ОДГОВАРА ЗА 2:
За Fundas Samsung Галакси S7 работ Случај
одговараат за 3:
За Coque Samsung Галакси S7 Работ Случај
одговараат за 4:
За Samsung Галакси S7 Работ Coque Etui Funda Случај Маска
одговараат за 5:
За Samsung Галакси S7 Работ На Силиконски Случај Hoesjes
R

Додатоци на производи