.

.

Отворен Спортски Holster Појас Телефон Случај Покрие Торба Торбичка За Leagoo T5 /Марика GT6000 Марика A9 /CUBOT X18 /Vkworld Рамки Помалку

Отворен Спортски Holster Појас Телефон Случај Покрие Торба Торбичка За Leagoo T5 /Марика GT6000 Марика A9 /CUBOT

DEN 326.00
DEN 446.40
-27 %
Од стока


Отворен Спортски Пешачење Возење Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покритие За Повеќето паметен Телефон Подолу 5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка , Погодна За Отворен Голема за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 17*9.5*2cm

Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Едноставен,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
17cm*9.5cm*2cm
Карактеристики:
појас случај
R

Додатоци на производи