.

.

Сопствени Лични Дизајн Свој Уникатен Телефон Случај Покритие За Samsung Galaxy S4 I9500 I9505 GT-I9500 S3 Mini i8190 Фотографија Логото на Сликата

Сопствени Лични Дизајн Свој Уникатен Телефон Случај Покритие За Samsung Galaxy S4 I9500 I9505 GT-I9500 S3 Mini

DEN 213.00
DEN 239.52
-11 %
Од стока


Опис На Производот>>>
[Нагласи] : Тешко Назад Случај + Прилагодено Лого + Лични DIY Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Capas
[Стил ] : Вистински Слободен Брод + Брза Испорака + Брз Одговор + Направи Прилагодено Дизајн
[Функција] : Мода DIY Задниот Поклопец За Нашите Телефонски Заштитник
[Моден Дизајн] : Мода матрёшка фотоаппарат Настроить телефон корпуса
Имаме за случаи за повеќе од 1000 различни модели на телефони,Pls c ontact нас преку пораки и ни остави на логото или фотографии.
Ве молиме да ни остават порака на вашиот стр брус модел +Висок квалитет на Фотографиите,ви благодариме !!!
Топло Забелешка : руски Пријатели ,pls оставете ни го вашето име и презиме (вклучува 3 дела), со цел,или ќе не може да се добие вашиот парцела,ви благодариме!
Pls изберете Кина Пост Воздух Mail како вашиот превозот начин ако ви треба целосна следење
Можете исто така да изберете фотографија од овие 20 слики ако ви се допаѓа ,ви благодариме
Топло потсетување : Поради различни екранот и друга светлина, таму ќе биде малку боја разлика, се надеваме на вашето разбирање љубезно

Бренд Име:
Gftbiik
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
дизајн:
Цитати & Пораки,Животно,Ткаеше,Обична,Симпатична,Бизнис,Геометриски
Големина:
For Your Phone Model
Карактеристики:
Лични Сопствени Own Случај
За Модел На Телефон:
Случај Домување За Apple Iphone X 7 7S 8 6 6S Плус 5S 5 SE 5C 4S 4
Моден Дизајн Стил:
Маска За Xiaomi Redmi 4X 4А-5X Забелешка 5A 4X 3S Mi6 Плус 4 Про Ми Max 2
УВ Печатени Телефон Случаи:
Случај За Samsung А5 2017 A7 A8 A3 J1 J2 J3 J5 J7 2016 Година Премиерот Про
дизајн:
Животно,Сјајни,Слатки,Шарени,Цитати
Персоналните Сопствени Фотографии Маска:
DIY / Модел / Custom / Слика Подарок
Заштитна Пластична Тежок Случај:
За Мода Популарни Млад Човек Жените Дама Семејство
Компатибилен Модел На Samsung:
За Samsung Галакси S8 Плус S7 S6 Работ Плус S5 Нео S3 S4 Mini
Случај Стил На Личноста Дизајн:
За Huawei P10 Плус P9 Лајт P8 Лајт 2017 Y6 ii Компактен Y5 Y3 2 2017
DIY Заштитна Маска на Кожата Школка:
Моден Кукла Случаи Цвет Покрие Русија Мода Coque
DIY Телефонот Назад Coque:
За Капетан Америка;Бетмен;Мравка-човек;Супермен Deadpool Одвратното Мене
R

Додатоци на производи