.

.

За Samsung Галакси А5 (2015) Телефон Случај За А5 Година Школка За А5 2017 Задниот Поклопец За A500 A510 A520 TPU Чудни Светови Дизајн

За Samsung Галакси А5 (2015) Телефон Случај За А5 Година Школка За А5 2017 Задниот Поклопец За A500 A510

DEN 69.00
DEN 101.28
-32 %
Од стока


За Samsung Галакси А5 (2015) Телефон Случај За А5 2016 Година Школка За А5 2017 Задниот Поклопец За A500 A510 A520 TPU Чудни Светови Дизајн
За Samsung Galaxy Модел На Телефон Шоу
Печатени на телефонот е Ист Дијаграм
Различни Модели на телефони имаат Различни Локација Камера Дупка
Компатибилен Модел : За Галакси А5 (2015) A500 ( 5.0 Инчен ) За Галакси А5 (2016 Година) A510 ( 5.2 Inch ) За Галакси А5 (2017) A520 ( 5.2 Инчен ) Карактеристики : {1} : 100% Нов и Висок Квалитет на Мека TPU Материјал ; {2} : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен {3} : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена; {4} : Совршено се Вклопуваат,Пристап до Сите функционира Без Отстранување На Случај; Пакетот Вклучува : 1 X Phone Случај ( Не Вклучуваат Мобилен Телефон ) Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Слика Шоу
Answer : ___________________________ Note : 1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" Само Кина Превозот Информации (Без Следење Порака Кога Пратката ја Напушти Кина),Но ве Молам Не Грижете се,Ќе Може да Можат Вашите Парцела; 2.Ако Сакате Песна Пакетот Информации На Целиот Курс Во Реално Време.Можете Да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Секоја Цел Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-2 Дена.Превозот Време Ќе Биде Подоцна, Кога Тоа Е Weeked; Повратни Информации : 1.Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2.Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

Материјал:
За А5 2015 A500, За А5 2016 Година A510, За А5 2017 A520
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5.0-5.2 Inch
Карактеристики:
hd слики
Материјал:
мек Силикон TPU
Функција:
Чудни Светови Дизајн Насликани
Дебелина:
Ултра Тенок 0.6 mm
Карактеристично:
Транспарентен Јасно Мобилен Телефон Торба
Поддршка ( 1 ):
За Галакси А5 2015 A5000 Случај 5.0 Инчен
Поддршка ( 2 ):
За Галакси А5 2016 Година A5100 Школка 5.2 Инчен
Поддршка ( 3 ):
За Галакси А5 2017 A5200 Случај 5.2 Инчен
Поддршка ( 4 ):
За Samsung Галакси A500 A510 A520 Случај
Попуст:
Трговија На Големо Голем Попуст Поддршка
Намалувањето На Големо:
Поддршка
R

Додатоци на производи