.

.

Случај сфор coque Samsung S5 Случај Силиконска Маска За fundas Samsung Галакси S5 Случај i9600 S5 Нео СМ-G903F Etui Telefoon Hoesjes

Случај сфор coque Samsung S5 Случај Силиконска Маска За fundas Samsung Галакси S5 Случај i9600 S5 Нео СМ-G903F

DEN 239.04
Од стока

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Случај сфор coque Samsung S5 Случај Силиконска Маска За fundas Samsung Галакси S5 Случај i9600 S5 Нео СМ-G903 F Etui Telefoon Hoesjes

Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5
Карактеристики:
за Samaung Galaxie coque capinha Galaksi Smasung Торба Назад Galax
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Цитати & Пораки
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
for Samaung Galaxie coque capinha Galaksi Smasung Bag Back Galax
Бренд Име:
mksup
Компатибилен Бренд:
Samsung
Водоотпорен:
за Samaung Smasung Додаток carcasas Gakaxy Glaxy capinhas школка Gal
Тип На Производ:
за Samusung Samasung casa balr Samsng Samusung телефон funda Samsun
Тежина:
for Gakaxy Samung capinha hoesje Galaksi Sumsang estuche kryty Galaxi
Инсталација:
за Samsung semsung мобилната glaxxy wilgyfox carcaso маска
Картичка Слотови:
за Gakaxy Samung capinha hoesje Galaksi Sumsang estuche kryty Galaxi
Материјал:
Прозрачна Силикони Случај
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија, и др
испорака датум :
1 до 3 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
КОСТИМ ЗА 1:
За Fundas Samsung Галакси S5 случај
ОДГОВАРА ЗА 2:
За Coque Samsung Галакси S5 Случај
одговараат за 3:
За Samsung Галакси S5 Силикони Случај hoesje
одговараат за 4:
За Samsung Галакси S5 i9600 G900F S5 Нео G903F
одговараат за 5:
За Samsung Галакси S5 Coque Etui Funda Funda случај маска
R

Додатоци на производи