.

.

CaseMe Вистински Кожен Паричник Случај за Samsung Galaxy Note 8 5 S7 S6 Работ S8 S9 Плус прекривачот за iPhone 6 6s 7 8 Плус 5 5s SE

CaseMe Вистински Кожен Паричник Случај за Samsung Galaxy Note 8 5 S7 S6 Работ S8 S9 Плус прекривачот за iPhone

DEN 671.52
Од стока


CASEME Бренд Вистински Кожен Паричник Флип Стојат Картичка Капакот на Држачот за Мултифункционален Магнетни Монтажни 2 во 1 Случај Телефон
Паричникот и заштитни телефон случај две-во-едно дизајн
Кожа обложени PC случај во внатрешноста е пренослив и се вклопува удобно
Силен магнетизам апсорбира и на нив заедно
13 картичка слотови + 1 патент парични средства оддел за безбеден и лесен за складирање
Магнетни затворање и брзо копче за да бидете сигурни дека сите работи се остане внатре безбедно
Премиум занает, делукс бизнис, но и практичен стил
Компактни димензии, лесен за носење
Идеален за заштита или како подарок
Компатибилен со :
За Samsung Galaxy Note 8 / Забелешка 5 / S9 / S9 Плус / S8 / S8 Плус / S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / S6 Работ Плус
За Apple i Phone X / 6 / 6 Плус / 6s / 6s Плус / 7 / 7 Плус / 8 / 8 Плус

Материјал:
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер
Карактеристики:
2 во 1 Монтажни Кожен Паричник Телефон Кеси
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Тешки Заштита,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
CaseMe
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Галакси S6 работ плус,Galaxy Note 8,Забелешка 5
Мало Пакет:
No
Големина:
6.3 inch
боја:
Црвена,Црна,Кафеава Како На Слика Шоу
Материјал:
Висок Квалитет на вистинска кожа
Стил:
Модни Луксузни Гроздобер Кожа Телефон Кеси Случаи
Карактеристики 1:
Мултифункционален 2 во 1 Монтажни Кожа Случај
Карактеристики 2:
Прекривачот,Држачот,Паричник,Фото Рамка
Карактеристики 3:
Shockproof,Прашина-доказ,Спречување на нула,се Откажат од отпорот
Време:
Сосема Оригинална Нов Мобилен Телефон Кеси Случаи Додатоци
Луѓе:
За жена, маж, момче и девојка
Компатибилен Модел 1:
За Samsung S9 S8/S8 Плус/S7/S7 Edge/S6/S6 Edge/S6 Работ Плус/Note 8
Компатибилен Модел 2:
За iPhone X/5/5s/SE/6/6 Плус/6s/6s Плус/7/7 Плус/8/8 Плус
R

Додатоци на производи