.

.

Универзалната Воена Тактичка Holster Хип Појас Торба Половината Телефон Случај За Uhans MX Gionee X1s Ехо Ѕвездени 4G Телефон Спортски Торби

Универзалната Воена Тактичка Holster Хип Појас Торба Половината Телефон Случај За Uhans MX Gionee X1s Ехо Ѕвездени

DEN 612.00
DEN 719.52
-15 %
Од стока

Тактички Molle Торбичка Појас Половината Пакети Торба Џеб Воена Половината Fanny 6 инчи под употреба на паметни телефони Материјал : 800 D најлон Големина : за 19 CM * 11.5 CM * 6 CM Боја : Црна,Војска Зелена,Sansha,ACU Боја на шиење во различни производство серија , пред да го купат , ве молиме имајте на ум тоа . Пакувани се вклучени : 1 x molle торба (само една торба , не се вклучат и други предмети )

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Едноставен,Спортски
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Со Прст Прстен,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Тактички Molle торба Торбичка Појас Половината Пакети Торба
Тип:
Флип Случај
Големина:
Size
Компатибилен Бренд:
Тактички Molle торба Торбичка Појас Половината Пакети Торба
R

Додатоци на производи