.

.

За Wileyfox Предизвика Бура Брза Брза 2 Swift 2 Плус Solf TPU Diy Случај Мобилен Телефон Покрие Торба Видиме Домување Школка Кожата Маска

За Wileyfox Предизвика Бура Брза Брза 2 Swift 2 Плус Solf TPU Diy Случај Мобилен Телефон Покрие Торба Видиме

DEN 138.00
DEN 172.32
-20 %
Од стока


Attion Овие Ве Молиме
1. Ве молиме избрано вистинскиот модел за вашиот телефон , не цел тоа е погрешно.
2. Руски пријатели ве молиме оставете ни име и презиме и право поштенски код поради руската Политика .
1.Превозот време : повеќето земји : 20-60 дена ;Бразил, Мексико, Чиле, Перу : 60-90 дена.
Понекогаш тоа може да има 5-10 дена' задоцнување ако се исполнат лошите временски услови или строги сопствени грешки. Се надевам дека ќе може да се разбере и да се чека трпеливо.
2.Ние ќе испратите следење на број по испорака. Но, само обезбедува сите следење на информации само во некои земји, најмногу на цел не може да се обезбеди следење на информации кога се качил на вашата земја. Ве молиме не грижете се, ќе добиваат тоа успешно . Нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско.
Ние сме испраќање на бесплатни за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, но ако вашата земја не го поддржуваат овој начин, ќе испрати другите и треба плаќање на дел од поштарина .
Ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот или ќе ти ја испрати во ред, молам контактирајте ме прво, ние ќе ви испратиме повторно или рефундирање на вашите пари.
1. Ние поддршка Прилагодено случај, промет на Големо . Ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на Производите.
2.Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо. но таму ќе биде временската разлика, не-работни часови или државни празници кои се спречи нас од правејќи инстант одговор. Се надевам дека ќе може да undersstand .
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга!

Материјал:
За Wileyfox Искра, За WileyFox Бура, За Wileyfox Брза 2, За Wileyfox Swift
дизајн:
Plain,Exotic,Animal,Vintage,Matte,Jewelled,Geometric,Glossy,Cute,Business,Patterned,Abstract,Sports,Metallic,Transparent,Цитати & Пораки
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
For Wileyfox Series
Карактеристики:
Боја бојата DIY Прилагодите Поддржани
Бренд Име:
Јас сум сам
Компатибилен Бренд:
Wileyfox
R

Додатоци на производи