.

.

За ZTE Nubia Z17 Мини TPU Телефон Случај за Axon 7 / 7 Мини Покрие Ултра Тенка за Nubia Z9 MAX Силикони Школка Бело Снег Шема

За ZTE Nubia Z17 Мини TPU Телефон Случај за Axon 7 / 7 Мини Покрие Ултра Тенка за Nubia Z9 MAX Силикони Школка

DEN 71.00
DEN 104.16
-32 %
Од стока


ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез Случај Карактеристики 1.100% Сосема Нов 2.Материјал : TPU 3.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. 4.Совршено одговара на обликот. 5.Издржливи и перат. 6.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок. 7.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Пакет се вклучени :
1 buc телефон случај
Компатибилен Модел На Телефон :
1.за ZTE Axon 7 A2017 ( 5.5 inch ) 2.за ZTE Axon 7 Мини ( 5.2 инчи ) 3.за ZTE Nubia Z9 МАКС ( 5.5 inch ) 4.за ZTE Nubia Z17 Мини ( 5.2 инчи )
Телефон Случај Шоу
Услуга : Превозот :
1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи )
2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме.
3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :

Материјал:
за ZTE Axon 7 A2017, за ZTE Axon 7 Мини, за Nubia Z9 MAX, за Nubia Z17 Мини
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5.2-5.5 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
дизајн:
Белиот Снег Шема На Кожата
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
ZTE Модел 1:
за ZTE Axon 7 A2017 Случај 5.5 инчен
ZTE Модел 2:
за ZTE Axon 7 Мини Школка 5.2 инчен
ZTE Модел 3:
за ZTE Nubia Z9 MAX Браник 5.5 инчен
ZTE Модел 4:
за ZTE Nubia Z17 Мини Покрие 5.2 инчен
капка shpping:
Поддршка
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
R

Додатоци на производи