.

.

Иновација Луксузни Bling Огледало Мека Јасно TPU Случај За Samsung Галакси J1 Година J2 J3 J5 J7 2017 А5 О7 2015 Ултра Тенок Телефон Маска

Иновација Луксузни Bling Огледало Мека Јасно TPU Случај За Samsung Галакси J1 Година J2 J3 J5 J7 2017

DEN 119.52
Од стока

Што ако јас сум незадоволен со случајот?
Откако сте го добиле вашиот случај, без разлика што проблемите што ги имаат, pls се чувствуваат слободни да контакт. За да бидете сигурни на телефон и адреса која ќе лево е во право, ние само ќе ја достави на адресата што сте оставени во aliexpress систем.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, EMS, хонг конг Воздухопловната по ваш избор.
DHL,UPS-от и Fedex вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. Исклучително го Заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок,оштетување и испакнатините
5.
Меѓународен испорака е во голема мера зависи од испорака компанија и локалните обичаи/давачки во двете на нашата земја, и празник исто така, влијае на превозот. Колку скоро ќе ми пратката пристигнува ?
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најсигурни & достапен начин на превозот услуга. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се задоволни. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. 100% Нов Бренд Висок Квалитет На Телефонот Случаи
2. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте директно со нас за решение наместо да почне расправа за aliexpress. ако сте биле од овие земјата, pls се пациент, тој ќе пристигне во време. Ако сè уште никој премногу долго, можеби тоа е вратено од Сопствени. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(освен одмор)
2. Материјал : Electroplate Позлатен Огледало + Метал Bling Прст Прстен Носителот Стојат Телефон Случај
Над 2 компјутери е prefered ,и ќе се добие колку што е 5% попуст
Ние само може да се испрати парцели по безбедносна проверка од страна на Aliexpress, нормално е 24 часа подоцна. Само што помина Обичај, тогаш може да се покаже ажурирани информации. Ние може да наплата или да го препрати до вас. O Кутија е и ние не може да ја испорача без вашиот телефон за контакт број.Тоа може да биде предаден на мојата земја?
Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот. Симпатична Прекрасна Цртан филм Bling Hello Kitty Лак Љубов Исклучителна Уникатни Дизајни Совршен Натпревар Со Вашиот Телефон,9 видови на стил селектор. Ве молам само љубезно ве молиме почекајте, ќе пристигнат наскоро.
Некои земја обичај ќе бидат строги, па превозот време на овие земјата понекогаш може да биде подолг од другите : Бразил, Индија,велика Британија ,и др. Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.Колку време е потребно за да се дојде?
Општо земено, ние ќе организираме на пратката во рок од 1-3 дена откако исплата потврди, а ние соработуваме со DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX (5-7days), и ЕМС (13-30days. Ние ќе се обидеме потрудиме да slove вашиот проблем што е можно побрзо. ако вашата земја не може да бидат избрани на aliexpress , pls се зборува за нас. Но, ве молам, разберете нас ако постои некое време задоцнување бидејќи на нешто што е надвор од нашата контрола. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволството на
.
ДОН воздухопловната нормално се постигне во светот во 15-30 ден
Ние не можеме да ги достави до P. Можете да ги пратите информации на интернет
Мали парцели ќе ги ажурира информациите во 7 дена по породувањето, изразат ќе имаат конечниот следење на број во 1-2 дена за поминување во Хонгконг.
Сепак, кога станува збор за одмор или викенд, тоа ќе бидат неколку дена и подолго. Нормално, ние може да испрати 1-3 дена по испративме на вашата исплата.ако ви требаат повеќе или сакате да се прилагоди производи, само pls контактирајте со нас слободно преку е-маил или trademanager.
1 Е било попуст за крупни цел?
Да ! ние може да обезбеди трговија на големо цена.

Материјал:
J7 2017 ЕУ Верзија, J5 2017 ЕУ Верзија, J3 2017 ЕУ Верзија, Големата Премиер G530, J7 2016 Година, А5 2015 Година, О7 2015 Година, J1 2015 Година, J2 2015 Година, J3 J3 2016 Година J310, J5 2015 Година, J7 2015 Година, J1 2016 Година J120, J2 2016 Година, J5 2016 година
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Со Прст Прстен
дизајн:
Обична,Jewelled,Симпатична,Сјајна,Бизнис,Метален,Транспарентна
Големина:
4.5 inch, 4.7 inch, 5.0 inch, 5.5 inch, 5.7 inch
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија,Галакси J Серија,Galaxy Grand
Тип:
кристал случај
Бренд Име:
Иновации
Карактеристики:
3D Кристал Дијамантски Прстен Носителот Луксузни Rhinestones Мобилен Телефон Назад Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Галакси А5 2015 A500 A5000 О7 2015 A700 A7000 Покрие Школка
Модел Број 2:
За Samsung Галакси Гранд Премиер G530F G530H G5306W G5309W G531F G530
Пакет:
Јасно opp вреќа
Модел Број 3:
За Samsung Галакси J1 2015 J2 J3 2016 Година J5 J7 2017 ЕУ Верзија
дизајн:
Симпатична Цртан филм Прст Прстен Носителот Метал Стои Мека TPU Силиконски Материјал
Стил:
Нови Сјајна Кристал Giltter Дијамант Назад Случај Покрие Fundas Carcasas Capa
Тип:
Луксузни Модни Bling Јасно Ултра Тенок Огледало Capa Став Coque Carcase
Луѓе:
За Жена, Маж, Девојки и Момчиња Модерен Одговара Бизнис
боја:
злато сребро злато се зголеми
Функција:
Анти-несреќа , Анти-scrash, Анти-нечистотија Валкани Отпорни, Анти-Удар
R

Додатоци на производи