.

.

3XPC Гел TPU Стојат Случај Покрива Кожата+3pcs Фолија За Samsung Galaxy Note III/3 N9000 (1 lot =3case+3 филмови)

3XPC Гел TPU Стојат Случај Покрива Кожата+3pcs Фолија За Samsung Galaxy Note III/3 N9000 (1 lot =3case+3 филмови)

DEN 428.00
DEN 450.72
-5 %
Од стока


Опис : 100% Нов TPU Гел/PC Случај w/ стојат Количина : 3 случај (Секоја Боја за 1) и 3 филмови Нудат инстант сите околу заштита од гребнатини Изградена од мазна, да се третира гума што е отпорен на нечистотии и дамки дајте му на вашиот телефон заштита од случајно удари и гребнатини, додека Бран Дизајн додава дека препознатлив изглед. Транспарентен Матирано Поликарбонат (Тврда Пластика) материјал заедно со Транспарентни Матирано Мека Гел TPU за крајната. TPU, исто така познат како термопластични полиуретан, се повеќе се намали и абење отпор преку гумени Овој Хибрид Случај е едноставно да се стави на и полетување благодарение на Мека Гел TPU материјалот што го обвива околу на предната страна на телефонот се Изгради-во Мирување за да се види видео на удобно агол Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани од кожата. Боја : Црна,Сина,Бела Материјал : TPU Гума И Транспарентен Матирано Поликарбонат Забелешка : Додаток САМО, телефонот не се вклучени
Компатибилен со : За Samsung Galaxy Note III/3 N9000 Не За Samsung Галакси Забелешка II/2
Пакет се вклучени : 3x Сосема нов случај 3x Екран заштитник 1x Lint-слободен ткаенина за Чистење

R

Додатоци на производи