.

.

Корисни Супериорен Лицето Тело Бои Шминка Маслото Пигмент Multicolor Серија За Деца Телото Уметност, V2

Корисни Супериорен Лицето Тело Бои Шминка Маслото Пигмент Multicolor Серија За Деца Телото Уметност, V2

DEN 124.00
DEN 162.72
-24 %
Од стока


1x Лицето Тело Масло ликовна Уметност Сочинуваат ноќта на Вештерките Партија Фенси Облека 6 Флеш Боја
Големина : App 16.8*14.5 CM
Бруто Тежина : Околу 18g
Пакет Содржи : 1 X 6 Флеш Бои Случај
Боја : #1,#2
Материјал :
paraffinum масло (минерални масла), Lsononyl lsononanoate, Cera Alba(Восок), kaolin, caprylic/capric триглицериди,Trioctyldodecyl Цитрат, цинк стеарат, Distarch фосфат, Syntheic восок, Trihydroxystearin, Disteardimonium Hectorite, пропилен карбонат
Функција :
Нашите Маснотии Бои се спакувани во 6-боја случај на професионална шминка уметници со бои им се потребни за било кој тип на уметнички шминка и специјални ефекти во боја. Овие дебели, крем тонови беспрекорно ја покрива кожата. Боите може да биде лесно да се засенчени заедно за да се добие широк спектар на ефекти, во зависност од количината применува. Тие, исто така може да се користи и како партија и празник шминка за деца.
Answer : ___________________________ Note : Маслото ќе се стопи во висока температура(над 60°C=140°F), ако примите стопи производи од нас, plz контактирајте не директно, ние ќе го препрати или враќање на вас. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

R

Додатоци на производи