.

.

Schnaphil Хијалуронска Киселина Liquid10ml X 3 Шишиња Полжав Чист Екстракт Moisturization Белење На Подмладување На Лицето Крем За Нега На Серумски

Schnaphil Хијалуронска Киселина Liquid10ml X 3 Шишиња Полжав Чист Екстракт Moisturization Белење На Подмладување

DEN 579.00
DEN 724.32
-20 %
Од стока


Schnaphil Хијалуронска Киселина Liquid10ml X 3 Шишиња Полжав Чист Екстракт Moisturization Белење на Подмладување на Лицето за Нега на Крем Серум Ефикасност : носи светла боја на кожата хидратантен contractive пора спецификација : нормален спецификација соодветни типови на кожа : сите кожата козметика капацитет : 10 g/ml бренд : Schnaphil + / автора продолжува да работи ши фу лицето суштината предмет : хијалуронска киселина се концентрира козметички карактеристики : козметика за посебна употреба ефект на апсорпција опуштено степени удобност одобрување број : нема провинции : Кина гаранција време : три години Schnaphil Хијалуронска киселина течност (10ml X 3 шишиња)
Pls проверете сега испрати ново пакување,pls проверете слика

R

Додатоци на производи