.

.

Креативни Кујна Патосници Бања Тепих Пари Белешки Дизајн Вратата Душеци Отворено Килими , Tapetes Де Cozinha

Креативни Кујна Патосници Бања Тепих Пари Белешки Дизајн Вратата Душеци Отворено Килими , Tapetes Де Cozinha

DEN 408.00
DEN 543.36
-25 %
Од стока


Домашен Текстил Креативни Printings Против Пролизгување Кат Мат Апсорпција На Вода Теписи
Опис : Боја : Како на сликата Големина : 40x60 cm, 50x80cm Дебелина : 10мм Производ Големина на Табела (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчен (ве Молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.)
Функција : Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат на дното на точка пластика, текстил, носат-отпорни, и издржливи Сунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг работен век
Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет Листа : 1 x Кат Мат
Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди

Големина:
50cmx80cm, 40cmx60cm
Бренд Име:
GRTDECOR
Техника:
Машина Направени
Функција:
Корозија-Отпорни,Анти-Бактерии,Навремено-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитни
Употреба:
Вратата,Подот,Бања,Молитва,Голф,Отворен,Бар,Вежбање,Автомобил
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Спецификација:
40x60cm or 50x80cm
Примена:
Влезна врата, подот, кујна, купатило, спална соба, дневна соба, канцеларија
Примена:
дневна соба
Број На Модел На:
Патосници
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
ПОЛИЕСТЕР+ПВЦ
дизајн:
Белешки Дизајн
Шаблон Тип:
Печатење
R

Додатоци на производи