.

.

Zeegle Големи Солидна Боја Корални Руно Тепих За Дневна Соба Дете Спална Соба Мат Краток Кафе На Маса, Газирани Кат Мат Спортски Област Килим

Zeegle Големи Солидна Боја Корални Руно Тепих За Дневна Соба Дете Спална Соба Мат Краток Кафе На Маса, Газирани

DEN 468.00
DEN 624.00
-25 %
Од стока


10522
10022
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.
Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.
Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.
Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.
Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

Големина:
50X160cm, 60X160cm, 80X160cm, 100X200cm, 120X160cm, 40X60cm
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Машина Направени
Функција:
Водоотпорен,Против Пролизгување
Употреба:
Кат,Отворено,Вежбање
Шема:
Бушава
дизајн:
Ориентален
Стил:
Традиционален Кинески
Шаблон Тип:
Цврста
Спецификација:
80x160CM
Примена:
Спална соба
Примена:
дневна соба
Број На Модел На:
Божиќ
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
R

Додатоци на производи