.

.

Круг Теписи за Дневна Соба Подот на Спалната соба Жакард Тепих Doormat Село Табела Компјутер Стол Област Килими

Круг Теписи за Дневна Соба Подот на Спалната соба Жакард Тепих Doormat Село Табела Компјутер Стол Област Килими

DEN 2158.00
DEN 3537.12
-39 %
Од стока


Дизајн Нема .1
Дизајн Нема .2
Дизајн Нема .3
Дизајн Нема .4
Дизајн Нема .5
Дизајн Нема .6
Дизајн Нема .7
Дизајн Нема .8

Големина:
90 cm x 90 cm, 120 cm x 120 cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
дизајн:
Kilim
Употреба:
Спалната Соба,Комерцијални,Декоративни,Молитва,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Бренд Име:
bIgmUm
Обликот:
Круг
Декорација Стил:
Европски и Американски Стил
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Флорални
Начини на Продажба:
готови производи тепих ( јуани / block )
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
Машина Направени
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
S0170903
Шема:
Жакард
Стил:
европски и американски
Обликот:
Круг
R

Додатоци на производи