.

.

Лажни flash Тетоважи Водоотпорен Металик Златно ракав привремен мажите деца налепница хена се лизга на тетоважа дизајни за ракави налепници

Лажни flash Тетоважи Водоотпорен Металик Златно ракав привремен мажите деца налепница хена се лизга на тетоважа

DEN 45.00
DEN 47.52
-5 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се користи и лесно се чисти. Големина : 20 X15cm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
YOEMTAT
Број На Модел На:
нов дизајн
Големина:
Normal size
Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
According to description
Број На Модел На:
Привремен Flassh Тетоважа налепници
Трговија на големо:
Yes
боја:
Мешани Бои
квалитет:
Висок
Погоден за нега на кожа:
Било кожата
Функција:
Водоотпорен и висок квалитет
Добар пакување:
Yes
Тип:
Привремен Flassh Тетоважа налепница
Трговија на големо:
Yes
Големина:
Normal specifications
Број На Модел На:
Според описот
Процесот:
привремена тетоважа налепница
боја:
Мешани Бои
Се применливи:
лице/прст/вратот/грб/рамо/половината/зглоб/назад
Погоден за нега на кожа:
Било кожата
Функција:
Водоотпорен и висок квалитет
R

Додатоци на производи