.

.

50PC5R Трајна Шминка Игли и Совети Трајна Шминка Веѓа Усна Игли Sterilized Мозаик Козметички ШМИНКА ИГЛИ

50PC5R Трајна Шминка Игли и Совети Трајна Шминка Веѓа Усна Игли Sterilized Мозаик Козметички ШМИНКА ИГЛИ

DEN 638.00
DEN 671.52
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе продавница
50 PC 5 R Трајна Шминка Игли и Совети Трајна Шминка Веѓа Усна Игли Sterilized Мозаик Козметички ШМИНКА ИГЛИ
Опис :
Големина : 5 R
Тежина : 80g/Кутија
Количина : 50pcs(1 Кутија)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Слика Шоу

R

Додатоци на производи