.

.

1000PCS 12MM средни тетоважа Мастило Првенство тетоважа Капа за целосна тетоважа комплет тетоважа машина игла снабдување

1000PCS 12MM средни тетоважа Мастило Првенство тетоважа Капа за целосна тетоважа комплет тетоважа машина игла

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
1000 PCS 12mm средни тетоважа Мастило Првенство тетоважа Капа за целосна тетоважа комплет тетоважа машина игла снабдување
Опис На Производот :
100% Сосема нов и висок квалитет
Висок квалитет, одлична издржливост. Професионални алатки за тетоважа.
Пакет Се Вклучени :
1000 PCS 12 MM Тетоважа Мастило Првенство Слика Шоу

R

Додатоци на производи