.

.

1000PCS 12MM средни тетоважа Мастило Првенство тетоважа Капа за целосна тетоважа комплет тетоважа машина игла снабдување

1000PCS 12MM средни тетоважа Мастило Првенство тетоважа Капа за целосна тетоважа комплет тетоважа машина игла

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
1000 PCS 12mm средни тетоважа Мастило Првенство тетоважа Капа за целосна тетоважа комплет тетоважа машина игла снабдување
Опис На Производот :
100% Сосема нов и висок квалитет
Висок квалитет, одлична издржливост. Професионални алатки за тетоважа.
Пакет Се Вклучени :
1000 PCS 12 MM Тетоважа Мастило Првенство Слика Шоу

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Тетоважа мастило првенство
Име:
Тетоважа мастило првенство
Количина:
1000pcs
Корисни:
За Тетоважа Пиштол Игла Мастило Совети
боја:
Бела
Материјал:
Пластични
точка законик:
Нови
Големина:
12MM
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи