.

.

50Pcs 7F Тетоважа игли и 50pcs 7F Совети Веѓа игли Eyeliner Усни игли +Рамен устата капи

50Pcs 7F Тетоважа игли и 50pcs 7F Совети Веѓа игли Eyeliner Усни игли +Рамен устата капи

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока


Добредојдовте на Right2 Save!
50 Pcs 7 F Тетоважа игли и 50pcs 7 F Совети Веѓа игли Eyeliner Усни игли +Рамен устата капи
Игли :
100% Сосема Нов.
Тетоважа веѓа игли.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
Должина : 49.5 mm/1.95"
Количина : 50pcs.
Модел : 7 F.
Медицински одделение од нерѓосувачки челик.
Совети :
100% сосема нов.
Со добар квалитет и професионален дизајн.
Еднократно, Удобен, Прецизни.
Стил : Рамни устата 7 F.
Боја : како на фотографии е прикажано.
Големина на : 24.6mm X6mm (0.97in X0.24in).
Се користи За : трајна тетоважа шминка.
Појавување на машина : Традиционалните постојан машина.
Пакет Листата :
Тетоважа игла совет x 50pcs
Тетоважа Игла х 50pcs
Ве молиме проверете ги следење на информации за teacking веб-сајт ве Молиме да не контактирате преку meesage,e-mail,или трговија mnager Проверува пакетот и објектот caefully
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит,
ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, купувачот ќе биде одговорен за
враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на
врати објектот.
Објектот ќе бидат испратени во рок од 24-72 Бизнис часа по уплатата confirmaiton.(Со Исклучок На Викенд
& Одмор).Ако имате барање, како што се боја,адреса и така натаму,ве молам само да ни оставите порака,тогаш
ние ќе го организираме како вашето барање.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме потврдете
вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
7F
R

Додатоци на производи