.

.

Трговија на големо Цена 200 x Црното ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли снабдување

Трговија на големо Цена 200 x Црното ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли

DEN 123.00
DEN 129.60
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
Трговија на големо Цена 200 x Црното ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли снабдување
Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет на Дебелина : app 3мм Еластична Бенд Периметар : app 16cm(Max напнатост ) 1. Гума бендови помогне во одржување на игла стабилен на сите видови на тетоважа пиштол машини. 2. Тоа им помага да се спречи иглата се движат додека tattooing. 3. Високо еластична, одличен квалитет на овој гумени бендот.
ЗА СИТ ПОВРЗУВАЊЕ НА ТЕТОВАЖА ИГЛА БАР АРМАТУРА ДА ТЕТОВАЖА ИГЛА се Покаже Слика

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
клипот кабелот
Материјал:
Силика Гел
Име:
permanent7R
Количина:
200 компјутери
Тип:
Тетоважа accesories
боја:
Црна
Материјал:
Гума
Тип:
Мека
Периметар:
стан 16cm(Max напнатост )
Е Прилагодена:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
10мм / 0.39
Внатрешен Дијаметар:
3мм / 0.12
R

Додатоци на производи