.

.

Трговија на големо Цена 200 x Црното ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли снабдување

Трговија на големо Цена 200 x Црното ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли

DEN 123.00
DEN 129.60
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
Трговија на големо Цена 200 x Црното ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли снабдување
Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет на Дебелина : app 3мм Еластична Бенд Периметар : app 16cm(Max напнатост ) 1. Гума бендови помогне во одржување на игла стабилен на сите видови на тетоважа пиштол машини. 2. Тоа им помага да се спречи иглата се движат додека tattooing. 3. Високо еластична, одличен квалитет на овој гумени бендот.
ЗА СИТ ПОВРЗУВАЊЕ НА ТЕТОВАЖА ИГЛА БАР АРМАТУРА ДА ТЕТОВАЖА ИГЛА се Покаже Слика

R

Додатоци на производи