.

.

50Pcs 1R 0.3 mm еден Тетоважа Игли Веѓа Игли Eyeliner Усни игли за Трајна Шминка професионални нерѓосувачки челик

50Pcs 1R 0.3 mm еден Тетоважа Игли Веѓа Игли Eyeliner Усни игли за Трајна Шминка професионални нерѓосувачки

DEN 108.00
DEN 143.04
-24 %
Од стока


Добредојдовте на Right2 Save!
50 КОМПЈУТЕРИ 1 R 0.3 mm еден Тетоважа Игли Веѓа Eyeliner Усни Игла за Трајна Шминка Тетоважа професионална Машина Игли нерѓосувачки челик
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Тетоважа веѓа игли.
медицински одделение од нерѓосувачки челик.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
Должина : 49mm/1.93".
Кол. : 0.3 mm.
Количина : 50pcs.
Модел : 1 R.
Пакет Листата :
Тетоважа Игла х 50pcs
Ве молиме проверете ги следење на информации за teacking веб-сајт ве Молиме да не контактирате преку meesage,e-mail,или трговија mnager Проверува пакетот и објектот caefully
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит,
ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, купувачот ќе биде одговорен за
враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на
врати објектот.
Објектот ќе бидат испратени во рок од 24-72 Бизнис часа по уплатата confirmaiton.(Со Исклучок На Викенд
& Одмор).Ако имате барање, како што се боја,адреса и така натаму,ве молам само да ни оставите порака,тогаш
ние ќе го организираме како вашето барање.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме потврдете
вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
1R
Должина:
49mm/1.93
Дијаметар:
0.3 mm
R

Додатоци на производи