.

.

50PC 1R Трајна Шминка Игли и Совети Трајна Шминка Веѓа Усна Игли Sterilized Мозаик Козметички ШМИНКА ИГЛИ

50PC 1R Трајна Шминка Игли и Совети Трајна Шминка Веѓа Усна Игли Sterilized Мозаик Козметички ШМИНКА ИГЛИ

DEN 552.00
DEN 580.32
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од Купите повеќе продавница
50 PC 1 R Трајна Шминка Игли и Совети Трајна Шминка Веѓа Усна Игли Sterilized Мозаик Козметички ШМИНКА ИГЛИ
Опис :
Големина : 1 R
Тежина : 80g/Кутија
Количина : 50pcs(1 Кутија)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Слика Шоу

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Тетоважа Игла
Име:
трајна шминка игли
Број На Модел На :
трајна шминка игли
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
50PC/МНОГУ
Тип:
трајна шминка игли
Големина:
1R
Функција:
2 ВО 1 ШМИНКА ИГЛИ
Нето тежина:
100g/кутија
R

Додатоци на производи