.

.

H05 OPHIR Црна Џелатот Ротационен Мотор Тетоважа Пиштол за Shader и Лагер Tattooing Професионална Шминка Опрема мастило

H05 OPHIR Црна Џелатот Ротационен Мотор Тетоважа Пиштол за Shader и Лагер Tattooing Професионална Шминка Опрема

DEN 749.00
DEN 891.36
-16 %
Од стока


Во Парк! Брза Испорака!
H05 OPHIR Црна Џелатот Ротационен Мотор Тетоважа Машина Пиштол
Опис : 100% Сосема Нов И Евтини. Ротари моторни тетоважа машина може да биде заменлив за лагер или shader. Линеарни арматура движење. Робустен ротационен мотор, стабилен тело и мазна вибрации. Силен мотор и практично молчи кога се работи. Не се прегрее по работат долго tim e . РКА џек и клип од папочната врски, се и на машината. Употребливи со сите стандардни игли, цевки, костец и снабдувањето со електрична енергија. Веројатно најблиску до конвенционалните серпентина машината, но без да се расправаме на постојана подесување.
Спецификација : Боја : Црна Име : Ротари Тетоважа Машина Материјал : Алуминиум Allo y се Користи За : Shader & Лагер Почнувајќи Напон : 6 V Оперативен Напон : 3-9 V Работи Freqiency : 13900 R/мин Големина (L x W x H) : 10 x 10 x 4cm Тежина : 150g
Пакет содржи : 1 x Ротари Тетоважа Машина Пиштол за Shader & Лагер

Тип:
Тетоважа Пиштол
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
H05
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Бренд Име:
CHUSE
Пиштол Тип:
Електричен
боја:
Црна
Sku(Црна):
400997
Име:
Shader и Лагер Ротари Тетоважа Машина
Гаранција:
1 години
Модел Не:
H05
Тежина:
150g
Големина (L x W x H):
10 x 10 x 4cm
Работи Freqiency:
13900R/мин
Оперативен Напон:
3-9V
Почнувајќи Напон:
6V
R

Додатоци на производи