.

.

Трговија на големо Цена 200 Боја #12 ТЕТОВАЖА машина ГУМА БЕНДОВИ+200 A-Бар Црна Брадавиците grommets пиштол тетоважа accesories Бесплатен Превозот

Трговија на големо Цена 200 Боја 12 ТЕТОВАЖА машина ГУМА БЕНДОВИ+200 A-Бар Црна Брадавиците grommets пиштол

DEN 447.00
DEN 470.40
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува од Buy4now Телото Уметност Продавница
Брод од страна на Кина Пост Воздух Mail,треба да се земе околу 30 работни дена за испорака .Ако сакате да ја добиете вашата цел побрзо ,ве молиме изберете DHL, или ЕМС експрес сервис.Благодарам многу!
Трговија на големо Цена 200 Боја #12 ТЕТОВАЖА машина ГУМА БЕНДОВИ+200 A-Бар Црна Брадавиците grommets пиштол тетоважа accesories Бесплатен Превозот
Производи Опис :
Тетоважа Црна Брадавиците Надворешниот дијаметар : 10мм / 0.39" Внатрешен дијаметар : 3мм / 0.12" Гума брадавиците специјално дизајниран за тетоважа машина користат Одличен квалитет тетоважа машина grommets Внимателно дизајнирани, одлична за употреба Тетоважа Гума Бендови Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет на Дебелина : app 3мм Еластична Бенд Периметар : app 16cm(Max напнатост ) 1. Гума бендови помогне во одржување на игла стабилен на сите видови на тетоважа пиштол машини. 2. Тоа им помага да се спречи иглата се движат додека tattooing. 3. Високо еластична, одличен квалитет на овој гумени бендот. Answer : ___________________________ Note : Гумени Бендот бои може да се разликуваат-Бар Брадавица Grommets се црна боја Слика Шоу
Ако ви требаат повеќе ,добредојдени да не контактирате.
Постојат некои производи може исто така како
Услови на Продажба !!!
Ние продаваме производи во целиот свет, и означете ги како Подароци или Примероци со реална вредност, и таму може да биде Царинската Такса arised кога тие одат преку царинската испостава, не се подобни да ве известам во однапред, ве молиме имајте во предвид моменталната Политика на Царинење во вашата земја.
Како да се предмети себе, вие сте исто така задолжени да се забележи дали тие се importable ставки на вашиот земји, ако НЕ, ве молам НЕ ставајте цел на нив, ние со ова да ве извести дека сте имајте на ум тоа однапред пред шопинг!
Начин на плаќање
Ние го прифатат плаќање методи кои се на располагање на DHgate.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.
Услови & Услови(ЧПП)
7 дена се Врати&Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.
(1)Барање за врати или разменува предмети :
За објектите што сакате да се направи замена, ќе треба да плаќаат за превозот се наплаќаат во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети.
(2) Мојот врати беше обработени, но јас не бев вратени мојот испорака полнење?
Превозот се неповратни, освен кога сме направиле превозот грешка
(3) сакам да се врати или размена на мојот купување! Она што можам да направам?
Ако не сте 100% задоволни со нашите објекти. Може да се врати или размена вашиот item(s) за целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе потпише пакет. Но, вие треба да се обрне на враќање е превозот надомест на свој.
Ве молиме контактирајте со мене пред да брод парцела.
Поштенски и Превозот политика
(4)Ние ќе брод предмети да ви 1-2 работни дена по приемот на вашата исплата.
со регистрирани воздухопловната, а ние ќе ви испратиме следење на број ние брод на предмети, ве молиме известете тоа. Обично, тоа трае 3-4 недели за да повеќето земји како in Oceania, Блискиот Исток, земји во европа и Северна Америка(со исклучок на САД преку E-пакет од по 15-20 дена) Додека тоа трае толку долго како 30-35 работни дена во други земји како in Africa и Јужна Америка, ве молиме известете тоа.
(5)Ако би сакале побрзо превозот метод, ти е дозволено да плаќаат екстра превозот надомест за Изразуваат(како на курирската служба DHL,UPS-от, EMS и Fed EX).
Почитувани Купувачи :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања или проблеми во било која точка. Ние сме секогаш тука и подготвен да ви помогне. Ви благодарам многу за сите ваши поддржува!

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
10мм / 3мм
Име:
Тетоважа Гумени Бендот+Гума Grommets Брадавиците
Количина:
400 КОМПЈУТЕРИ
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Тип:
Тетоважа accesories
боја:
шарени
Материјал:
Гума
Тип:
Мека
тетоважа grommets Надворешниот дијаметар:
10мм / 0.39
тетоважа grommets Внатрешен дијаметар:
3мм / 0.12
Е Прилагодена:
Yes
R

Додатоци на производи