.

.

3D Тетоважа Пракса Кожата Козметички Трајна Шминка Веѓа усна Пракса Кожата обука лажни тетоважа пракса на кожата

3D Тетоважа Пракса Кожата Козметички Трајна Шминка Веѓа усна Пракса Кожата обука лажни тетоважа пракса на кожата

DEN 341.00
DEN 474.24
-28 %
Од стока


Карактеристики :
1. Нема отров и без штета за човечкото тело
2. Со синтетичка кожа-како материјал
3. Идеални за почетници и искусни уметници
4. Ќе ви овозможи да се подобрат вашите вештини без практикување на вистинска кожа
5. Без разлика дали сте или да се тетоважа експерт, оваа тетоважа пракса кожата е неопходна за вас
6. Оваа тетоважа пракса кожата ја прави работата на тетоважа уметник полесно
Спецификации :
1. Тежина : 1.59 мл / 45 g
2. Материјал : Синтетички Кожа-како
3. Димензии : (7.87 х 5.98)" / (20 x 15.2) cm(L x W)
4. Боја : Како На Слики Прикажани
Пакување детали :
3 D УСНА Пракса на Кожата x 1 компјутер

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Гума
Бренд Име:
MZ Убавина
Број На Модел На:
LB-P05
R

Додатоци на производи