.

.

CHUSE Ротари Тетоважа Машински Алуминиумски Легури Професионални H02, Тетоважа Моторни Пиштол за Shader & Лагер Сребрена и Црна Боја на мастило

CHUSE Ротари Тетоважа Машински Алуминиумски Легури Професионални H02, Тетоважа Моторни Пиштол за Shader & Лагер

DEN 748.00
DEN 890.88
-16 %
Од стока


Во Парк! Брза Испорака!
Ротари Тетоважа Машина Пиштол за Shader & Лагер
Опис : Ротационен мотор тетоважа машина може да биде заменлив за лагер или shader. Линеарни арматура движење. Робустен ротационен мотор, стабилен тело и мазна вибрации. Силен мотор и практично молчи кога се работи. Не се прегрее по работат долго tim e . РКА џек и клип од папочната врски, се и на машината. Употребливи со сите стандардни игли, цевки, костец и снабдувањето со електрична енергија. Веројатно најблиску до конвенционалните серпентина машината, но без да се расправаме на постојана подесување.
Спецификација : Состојба : Brand New Боја : Сребро&Црна Име : Ротари Тетоважа Машина Материјал : Алуминиум Allo y се Користи За : Тетоважа Shader & Лагер Почнувајќи Напон : 6 V Оперативен Напон : 3-9 V Работи Freqiency : 13900 R/мин Големина (L x W x H) : 10 x 10 x 4cm Тежина : 150g
Пакет содржи : 1 x Ротари Тетоважа Машина Пиштол за Shader & Лагер

Тип:
Тетоважа Пиштол
Материјал:
Легура
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Број На Модел На:
H02
Бренд Име:
CHUSE
Пиштол Тип:
Електричен
боја:
сребро&црна
Sku(Црна):
400996
Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Име:
ротари тетоважа машина
Големина (L x W x H):
10 x 10 x 4cm
Почнувајќи Напон:
6V
Оперативен Напон:
3-9V
Работи Freqiency:
13900R/мин
Гаранција:
2 години
R

Додатоци на производи