.

.

3pcs/многу 16 оз Јасно Врвот Тетоважа пиштол Зелен Сапун Спреј Стискаш Diffuser Шише Снабдување 500ml

3pcs/многу 16 оз Јасно Врвот Тетоважа пиштол Зелен Сапун Спреј Стискаш Diffuser Шише Снабдување 500ml

DEN 379.00
DEN 398.40
-5 %
Од стока


Ви благодариме за Повлекува Од повеќе Продавница
3pcs/многу 16 оз Јасно Врвот Тетоважа пиштол Зелен Сапун Спреј Стискаш Diffuser Шише Снабдување 500ml
Опис На Производот :
Материјал : ABS Капацитет : 16 OZ Боја : јасно и бела Пакет се Вклучени : 3* Спреј Шише Сосема нов и висок квалитет Одлично за секој сериозен уметник Долгорочните јасно капа Работи за зелен сапун, алкохол, итн. Тетоважата се мијат стискаш шише Со повеќе подебели sidewall Значително го намалува ризикот од загадување на воздухот Слика Шоу

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Тетоважа Спреј Шише
Име:
Тетоважа Спреј Шише
Количина:
3pcs
Големина:
16 ОЗ (500ml)
Материјал:
ABS
Периметар:
стан 16cm(Max напнатост )
Тип:
боја
боја:
Јасно и бела
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи